TŘETÍ OKO - ZRCADLENI

vnější svět zrcadlí stav našeho nitra
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

TŘETÍ OKO

BLOG
MÁ ZKUŠENOST S AKTIVACÍ TŘETÍHO OKA

Třetí oko jsem si aktivovala jako dvouletá v jeslích pří pádu čelem na hranu kolotoče. Zážitek si do detailů pamatuji.
Od té doby jsem říkávala, že mám na čele třetí oko. Na tom by dnes nebylo nic divného, ale mě se to stalo před 50-ti lety.
Totalita a ateistická rodina. No zkrátka naši měli ze mě radost. A když se později přidalo vidění aury, bylo vymalováno.
Chtěli mě od toho zachránit tím, že se tomu vysmívali. Další aktivace přišla asi ve 30-ti letech a byl to nářez. Spontáně se mi tak silně otevřelo třetí oko, že jsem prožívala duchovní zážítky asi tři dny a tři noci. Zažila jsem šamanskou smrt, dozvěděla jsem se mnoho o stavech vědomí lidí i různých živočichů, mohla jsem volně putovat časem a prostorem, byla jsem vděčná za pomoc a podporu vnitřního totemu a zvířatům čaker, setkala jsem se s "centrálním srdcem" vesmíru ...
V zážitcích byla obsažená taková míry intenzity, že jsem si uvědomovala, že je to na hranici toho, co může člověk snést.
Od té doby blahořečím pozvolnému otevírání energetických center a rozšiřování vědomí.
Telepatie a jemnohmotné vnímání jsou od dětství součástí mého života.
A já myslím, že nejen mého.
Řekla bych, že stačí naslouchat intuici a i se jí řídit a ona se začne rozvíjet. Zbystří se jemnohmotné vnímání, přirozeně se otevře srdce i třetí oko i další centra.
Hodně štěstí při bádání v těchto vodách. Je to nádherné dobrodružství.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky